Отримати особисту консультацію
Заповніть поля нижче
Настискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку Ваших персональних даних. Ми не передаємо Ваші дані третім сторонам
Записатися на презентацію школи
Заповніть поля нижче
Настискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку Ваших персональних даних. Ми не передаємо Ваші дані третім сторонам
Freedom. Happiness. Knowledge.
A happy place to learn
Школа, де вашій дитині буде цікавіше ніж в instagram та tik-tok
Запис на безкоштовний
пробний день
Отримати особисту консультацію
Коротко про нашу школу
Хто ми є?
Orange School — приватна ліцензована загальноосвітня школа, де учні здобувають знання з усмішкою. Наша мета — бути місцем розумних і щасливих дітей, середовищем, де навчаються щасливі, яскраві представники покоління Z.

У кожному учневі й учениці ми бачимо Особистість. Ми розуміємо, наскільки важливо вміти зберегти своє Я у загальній системі освіти і потім, за допомогою здобутих знань і навичок, вміти сміливо говорити своє слово у динамічному світі. Для вчителів та спеціалістів в Orange School насамперед важливо зрозуміти кожну дитину, допомогти розвинути її талант, навчити шукати та засвоювати якісну, необхідну інформацію, та створити максимально комфортне і безпечне середовище для того, щоб здобувати знання, бути готовими до викликів і разом з тим — почувати себе щасливими у колі однодумців.

За роки роботи з дітьми ми зрозуміли, що насправді їм потрібно, завжди розмовляємо з ними на рівних і постійно зростаємо разом з нашими дітьми. Orange School має міцне підґрунтя — дитячий садок Orange Kids Space, який ось уже більше трьох років доповнює щасливе дитинство своїх вихованців.

У 2021 році ми проводимо набір до початкових класів.


Наші цінності
Наші цінності – це не просто літери на папері та екранах. Ми керуємося ними у наших щоденних активностях та будуємо на основі них власну методологію навчання.
Lifelong learning
Ми вчимо дітей вчитися і не загубитися у світі, що швидко змінюється. Разом з передачею знань ми розказуємо, як правильно ними користуватися, розвивати і примножувати. В регулярних проєктах ми допомагаємо дітям навчитися використовувати отримані знання на практиці.
1
Щастя дитини тут і зараз
У погоні за успіхами дитини в майбутньому дорослі інколи упускають важливі моменти в теперішньому: їхні інтереси, стан, переживання. Ми в Orange School міцно тримаємо фокус на майбутньому своїх учнів, але завдяки індивідуальному підходу створюємо для них щасливе сьогодення.
2
Всебічний розвиток
Ми розуміємо важливість різних процесів та видів дитячої діяльності для успішного навчання та розвитку і всіляко впроваджуємо їх в щоденну активність: крупну моторику — для фізичного й інтелектуального розвитку, різноманітне спілкування — для гармонійного розвитку особистості, вільну гру — для розвитку і стабілізації психіки дитини.
3
Відкритість до нового досвіду
Ми навчаємо дітей бути відкритими до невідомого, спонукаємо досліджувати та заохочуємо допитливість. Разом із тим, регулярно працюємо над розумінням важливості відповідальності за себе і свої вчинки.
4
Безпечне середовище
Наша щоденна ціль — підтримка безпечного середовища задля фізичного й емоційного комфорту наших учнів. З вчителями, тьюторами та учнями ми вибудовуємо стосунки, які ґрунтуються на чесності, довірі і взаємній повазі. Саме такі відносини допомагають нам досягати прекрасних результатів як в навчанні, так і в особистих відносинах і дітей між собою, і дітей з вчителями.
5
Відкритість і чесність з батьками
Максимальна прозорість усіх процесів і відкритість до діалогу — важливі складові успішного навчального процесу, в якому батьки є однією з трьох головних складових. Тож ми регулярно спілкуємося з батьками та надаємо зворотній зв'язок стосовно успіхів дитини у процесі навчання.
6
Ми маємо на меті сформувати спільноту однодумців, тому будемо раді поспілкуватися з вами особисто
Записатися на презентацію школи.
FAQ
ПИТАННЯ ТА ВІДПОВІДІ
Яка вартість навчання в школі?
При підписанні контракту до кінця жовтня 2021
вартість одного місяця навчання в нашій школі коштує 19 500 грн.
Разовий вступний внесок становить 10 000 грн.

У вартість входить: перебування дитини у школі з 8:30 до19:00, пакет навчання за основною програмою, всі необхідні роздаткові матеріали, канцелярія, основні гуртки, психологічний супровід, медичний супровід, страхування дитини від нещасних випадків на період перебування у школі.
Додатково оплачується харчування та обрані додаткові гуртки.

Основні гуртки: джиу-джитсу, футбол, хіп-хоп, STEM-програмування, шахи, FIZO, групова робота з нейропсихологом, дизайн мислення, акторська майстерність.

Додаткові гуртки: великий теніс, coding, гамак-класи, логопед, індивідуальні заняття з нейропсихологом/психологом, гончарство, виїзні майстер-класи.

Які умови вступу до школи?
Ми люб'язно запрошуємо на презентацію нашої школи, де ви зможете ближче познайомитися з адміністрацією школи та нашими підходами до навчання.
Ви можете записатися на презентацію тут.

Обов'язковими етапами вступу є співбесіда дитини з психологом, підписання контракту та внесення оплати.

Перелік документів необхідних для підписання контракту:
- паспорт, ІПН одного з батьків, підписанта контракту
- свідоцтво про народження дитини
- медична довідка 086-О.


Скільки триває навчальний рік?
Навчальний рік триває 10 місяців: з вересня по червень включно.
У липні та серпні на базі школи буде функціонувати літній табір.
Як я слідкуватиму за розвитком дитини?
Декілька разів за чверть ми надсилаємо батькам документ з детальним зворотнім зв'язком від основного вчителя та тьюторів про успіхи дитини.
Окрім цього, ми постійно залишаємося на зв'язку з батьками. За вашим запитом ми відповідаємо на всі запитання, які вас цікавлять стосовно вашої дитини.
Як ознайомитися з розкладом?
Ми залюбки надішлемо вам тижневий розклад в залежності від класу, який вас цікавить. Будь ласка, заповніть форму, щоб ми могли надіслати вам релевантну інформацію.


НАВЧАЙТЕСЯ З НАМИ
НАВЧАЙТЕСЯ З НАМИ
НАВЧАЙТЕСЯ З НАМИ
НАВЧАЙТЕСЯ З НАМИ
НАВЧАЙТЕСЯ З НАМИ
НАВЧАЙТЕСЯ З НАМИ
НАВЧАЙТЕСЯ З НАМИ
НАВЧАЙТЕСЯ З НАМИ
НАВЧАЙСЯ З НАМИ
НАВЧАЙТЕСЯ З НАМИ
Зареєструйтесь на презентацію школи
Наші контакти
Телефон: +38 (050) 234 00 00
Адреса: Київ, вул. Старокиївська, 10-А